Faqs

Často kladené otázky

Nie, nie sme recruiterská spoločnosť, to znamená, že nerobíme recruiting pracovníkov, ktorý hľadajú prácu na Hlavný pracovný pomer. Spolupracujeme so špecialistami, ktorý pracujú ako nezávislý IT špecialisti (IT Freelanceri).

Spoločnosť, ktorá si prenajíma IT špecialistu má uzatvorenú rámcovú zmluvu s IT Sharks, t.z. že ak si prenajmete viacero špecialistov, tak vystavujete iba jednu faktúru a rámcovú zmluvu máte uzatvorenú iba s IT Sharks.

Nie, my nikoho neviažeme a nechávame na osobnom rozhodnutí každého freelancera, či chce po ukončení projektu spolupracovať s IT Sharks. Veríme však, že spolupráca s IT Sharks má pre Freelancera viacero benefitov.

Je to veľmi individuálne. Veľmi závisí od toho o akého špecialistu sa jedná a zároveň ako presne je zadaná špecifikácia na pozíciu, ktorú firma hľadá. Môže to byť od niekoľkých dní až po niekoľko týždňov v prípade IT špecialistov, ktorých profil nie je veľmi rozšírený, alebo je takýchto špecialistov na trhu málo. Keďže sme aj my IT špecialisti, tak o to je komunikácia jednoduchšia. Snažíme sa byť v neustálom kontakte s Vami a potencionalánym pracovníkom, aby sme presne zadefinovali čo hľadáte a našli toho správneho „žraloka“, ktorý Vám pomôže zrealizovať Váš projekt.

Áno, akonáhle máte uzatvorenú zmluvu a ste na projekte, tak máte nárok na benefity pre Freelancerov. Niektoré benefity sú však dostupné v závislosti od počtu mesiacov spolupráce.