Freelanceri

Pracujte na zaujímavých IT projektoch, ktoré budú zodpovedať Vašim preferenciám a hľadanie nových nechajte na nás.

Zaregistrujte sa ako IT freelancer a my Vás budeme informovať o relevantných ponukách, ktoré spĺňajú vaše projektové predstavy.

 

Staňte sa aj Vy „IT Žralokom“ a zakusnite sa do projektu, ktorý Vás bude napĺňať.

 

U nás dostanete tú najlepšiu podporu. Ako to funguje?

Zaregistrujte sa medzi IT žralokov

Vyplňte registračný formulár nižšie. Nie je to nič záväzné. Registráciou iba získate, pretože budete informovaný ako prvý o tých top projektoch, na ktorých môžete pracovať ako freelancer. Vo formulári si zvolíte typy pozícií o ktorých chcete byť informovaný.

Prejdeme si spolu vaše preferencie

Byť „IT žralokom“ je výsada. A preto po registrácii si s každým kandidátom prejdeme v krátkosti jeho skúsenosti, projekty  a preferencie. Pohovor zrealizujeme buď osobne, alebo prostredníctvom telefonického pohovoru. Ak sme si istý, že Váš profil je dostatočne vhodný, tak Vás zaradíme medzi IT žralokov a už sa môžete tešiť na nové projekty.

Budete dostávať ponuky na nové projekty

Super, akonáhle budete zaradený medzi „IT Žralokov“, tak podľa Vašej preferencie Vám budeme posielať ponuky na nové projekty. Keď sa Vám ponuka bude pozdávať, tak zrealizujeme u klienta stretnutie, kde sa prejdú všetky detaily  projektu.

Nastúpite na nový projekt

Ak príde k zhode, tak už iba vybavíme administratívne veci (podpíšete s nami zmluvu ak ešte nebola podpísaná) a môžete nastúpiť podľa dohody na nový projekt. Počas projektu dostávate od nás support a môžete využívať benefity pre freelancerov. Fakturujete svoju prácu (zvyčajne mesačne) na základe odpracovaných MD za dohodnuté obdobie.

Prečo spolupracovať s IT Sharks?

Sme IT profesionáli, ktorí rozumejú terminológii a dokážu rozumieť tomu, o čom hovoríte na odbornej úrovni.


Ponúkame zaujímavé benefity. A nemusíte byť ani v pracovnom pomere.

Ku každému pristupujeme individuálne a snažíme sa poskytnúť maximálnu podporu behom celého procesu výberu projektu aj po ňom.

Pomôžeme Vám zvýšiť Vašu trhovú cenu. Vyjednáme pre Vás vždy tie najlepšie podmienky.

Nakoniec to najlepšie. Pre Freelancerov, ktorý pracujú na projektoch cez „IT Sharks“, máme pripravené zaujímavé benefity.

Môžete využiť kupón, ktorý dostanete na nákup zlatých a strieborných šperkov v internetovom zlatníctve www.fortuna-aurum.sk. Využiť môžete zľavy až do výšky 20% na vybrané druhy tovarov.

IT špecialisti sa potrebujú rozvíjať a rozširovať svoje znalosti viac ako v iných odvetviach. Preto „IT Žralokom“, ktorý s nami spolupracujú na projektoch dávame 100 EUR na online školenie na portáli www.udemy.com.

Každý freelancer to asi pozná. Ako freelancer si platený od odpracovaných dní (resp. hodín). Keď si potrebuješ ísť niečo vybaviť, alebo nebodaj ostaneš chorý, tak sa to odrazí na tvojej fakturovanej sume. V IT Sharks sa snažíme aspoň čiastočne kompenzovať tieto straty a preto dávame „IT Žralokom“ jeden deň navyše, ktorý platíme my a to bez otázok (pri spolupráci viac ako 6 mesiacov).

A pripravujeme stále nové a nové zaujímavé benefity…

Pre registráciu do databázy freelancerov vyplňte prosím formulár nižšie, alebo nám napíšte na info@itsharks.sk.

 

Registračný formulár Freelancera